HOME   O NAS   KONTAKT
ledport.com.pl
Menu
Szybki kontakt
Informacje

Krótko o Folii Carbon:

Oferowana przez nas folia termokurczliwa jest mocno trwała, wykonana z wielu warstw dobrej jakości materiałów. Daje to jej mozliwości plastyczne, co pozwala na wszechstronne modelowanie różnych płaszczyzn.

Nasza folia nadaje się zarówno do oklejania elementów wewnątrz samochodu jaki i karoserii od zewnątrz. Gama zastosowań folii jest znacznie szersza niż sam przemysł motoryzacyjny, folią możemy uatrakcyjnić wygląd zabezpieczyć prawie wszystko od laptopów, telefonów, na elementach kuchennych kończąc!!!

Folia doskonale chroni powierzchnie, maskuje zarysowania. Jeśli masz przytarty zderzak może zamiast płacić bardzo duże pieniądze za lakiernika warto pomyśleć o założeniu naszej folii? Wyjdzie taniej a efekt będzie na 100% lepszy!!!

MONTAŻ:

Przydatne rzeczy:

  1. Dobrze zaopatrzyć się w benzynke ekstrakcyjną lub jakis podobny rozpuszczalnik nie niszczący powierzchni roboczej, w celu odtłuszczenia.
  2. Dostatecznie ostry nożyk do wykrajania oraz wycinania folii.
  3. Suszarke lub opalarke do podgrzania Carbonu.

Instrukcja montażu:

  1. Przede wszystkim na sam początek należy zapewnić sobie odpowiedni dostęp lub całkowite wymontowanie elementu oklejanego.
  2. Istoną, bardzo ważną równiez czynnościa jest wyczyśczenie i odtłuszczenie powieżchni roboczej elementu.
  3. Po odklejeniu z naszj folii papieru transferowego nanosimy go na wcześniej przygotowany już element. W zależności z jaka powieżchnią mamy do czynienia należy podgrzewać folie i równomiernie rozprowadzać po powierzchnii, uważając przy tym aby nie przegrzać foli i za bardzo jej rozciągnąć, gdyz to może zniekształcic wzór.
  4. Po zamontowaniu i wygładzeniu wszelkich zmarszczek należy pamiętać o zawinięciu czy w niektórych wypadkach o przyciśnięciu krawędzi folii, co gwarantuje ładny efekt wizualny oraz zapobiegnie naderwaniu Carbonu.

--->Folia Carbon tu do nabycia<---

GALERIA

Dostępne kolory Carbonu:

------------------------------------------------------------

Przykłady zastosowań:

zdjęcie: --1--  --2--  --3--  --4--  --5--  --6--  --7--
Zakaz kopiowania zdjęć oraz opisów.
Copyright © LEDport 2011
Pogoda Wrocław z serwisu