HOME   O NAS   KONTAKT
ledport.com.pl
Menu
Szybki kontakt
Witamy

Krótko o nas:

Nasza firma od roku 2001 specjalizuje się w dostawach profesjonalnego oświetlenia LED dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wartością nadrzędną dla nas jest profesjonalna obsługa klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby transakcje przeprowadzone z naszą firmą były szybko i sprawnie realizowane.

Cały czas wzbogacamy naszą ofertę, aby mieć w sprzedaży jak najszerszy asortyment produktów i akcesoriów oświetleniowych, by móc zagwarantować naszym klientom jak największy wybór i satysfakcję z dokonanych zakupów. Staramy się być solidnym i profesjonalnym partnerem w interesach, dlatego też nasi klienci doceniają nasze działanie i wpływa to pozytywnie na owocnie rozwijającą się współpracę. Ponad wszystko stawiamy jakość sprzedawanych przez nas towarów, dlatego osobiście dokonujemy zamówień bezpośredio u producentów, nadzorując jakość już od momentu produkcji.

Nasi pracownicy stale służą pomocą w zakresie doboru towaru jak również doradztwem technicznym. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez email.

-------

-------

Oferta ALLEGRO

Zakaz kopiowania zdjęć oraz opisów.
Copyright © LEDport 2011
Pogoda Wrocław z serwisu